Home | Language:FA/EN | About Us | Site Map | Contact Us     
مناقصه ها  و مزایده ها
بازگشت
یک‌شنبه، ۲۴ مرداد ۱۳۸۹ ۱۴:۴۴
اداره کل تربیت بدنی استان یزد
مزایده واگذاری امکانات ورزشی به صورت اجاره   

اداره کل تربیت بدنی استان یزد در نظر دارد در اجرای ماده 88 قانون تنظیم بخشی از مقررات اماکن ورزشی  و خدماتی خود را به شرح زیر از طریق مزایده به متقاضیان بخش خصوصی واگذار نماید.
متقاضیان می توانند از تاریخ 89/5/25 لغایت 89/5/29 در ساعات اداری به امور قرارداد جهت آگاهی کامل از شرایط مزایده و مفاد بخشنامه ها و مقررات قانونی و همچنین هماهنگی به منظور بازدید از اماکن مراجعه نمایند.
متقاضیان باید فرم پیشنهاد قیمت را از امور قراردادها دریافت و پس از تکمیل بانضمام ضمانت نامه بانکی یا چک بانکی معادل 5% قیمت پایه تا ساعت 12 صبح روز پنج شنبه مورخ 89/6/8 به دبیر خانه اداره کل تحویل نمایند.
رعایت کامل شرایط مزایده برای آئین نامه معاملات دولتی و قانون موجر و مستاجر می باشد. کمیسیون معاملات در تاریخهای 89/6/10 و 89/6/11 تشکیل و نسبت به افتتاح پیشنهادها اقدام خواهد شد .و نتیجه مزایده حداکثر تا 48 ساعت بعد اعلام خواهد شد. کمیسیون در رد یا قبول متقاضیان و پیشنهاد ارائه شده مختار می باشد و حق هیچ گونه اعتراض نخواهد بود.
لازم به ذکر است مبالغ اجاره اماکن مورد نیاز به صورت سالیانه می باشد و هنگام عقد قرارداد ماهیانه مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.
    شرایط متقاضیان :
1- التزام و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی و تابعیت ایران
2- عدم سوء پیشیشنه کیفری موثر و تائید صلاحیتهای فرد متقاضی از سوی واحد حراست
3-داشتن صلاحیت فنی و تخصصی ( داشتن سوابق ورزشی - باشگاههای ورزشی رسمی دارای مجوز - بازنشستگان سازمان تربیت بدنی - فارغ التحصیلان رشته تربیت بدنی - تعاونی های فعال ورزشی هیاتها و فدراسیونهای ورزشی )
4- داشتن حداقل 25 سال برای اشخاص حقیقی
5- داشتن مدرک تحصیلی دیپلم برای اشخاص حقیقی
6- متقاضی می تواند حداکثر دو مکان را اجاره نماید.
7- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت برای متولدین 1338 به بعد

برنده مزایده مکلف است نسبت به اخذ پروانه فعالیت ظرف مدت 15 روز از تاریخ انعقاد قرارداد به میزان مدت قرارداد از طریق مراجع ذیربط اقدام نماید.بازدید: 4975


امتیاز: 3.00


اخبار مرتبط :امتیاز به خبر
بد(1) خوب(5)


چاپ       ارسال خبر به دیگران
 
 


صفحه اصلی | زبان: فارسی / English | درباره ما | نقشه سایت | تماس با ما
آدرس : یزد، بلوار دانشجو، میدان امام حسین، استانداری یزد

Powered by SAIN ©